Chrustenice - oficiální stránky středočeské obce

Kulturní a sportovní akce

V naší obci se během roku můžete účastnit velkého počtu akcí z oblasti kultury i sportu.

Stálicemi jsou tyto akce:
• Hasičský ples (únor)
• Pálení čarodějnic (30. 4.)
• Dětský den (přelom května a června)
• Sportovní den (září)
• Lampionový průvod (listopad)
• Mikuláš v Chrustenické šachtě (začátek prosince)
• Rozsvícení vánočního stromu (přelom listopadu a prosince)

Dalšími akcemi jsou divadlo a koncerty v Chrustenické šachtě, výtvarné dílničky, cestopisné přednášky, besedy se spisovateli.

Kulturní a sportovní akce se pořádají díky dobrovolníkům z řad občanů.
Chcete také pomáhat? Přidejte se (odkaz na „Dobrovolníci“)

A co nás čeká v nejbližší době?

Nučický Kahan 2018

  Nučický Kahan 2018

Žádný komentář

Sportovní den – 15. 9.

Žádný komentář

Upozornění – akce Grilovačka

Upozorňujeme, že akce „Loděnice a Chrustenice – Grilovačka + program pro děti“ na hřišti dne 21. 7. 2018 nebyla schválena TJ Chrustenice. TJ Chrustenice je jedinou organizací, která akci na hřišti může povolit. Obec Chrustenice neschvaluje jednání pořádající agentury a doporučuje všem pořadatelům přípravu podobných akcí v dostatečném předstihu.  

Žádný komentář

Turnaj v malé kopané

TJ Chrustenice pořádá v sobotu 23.6.2018  turnaj v malé kopané (5+1) od 14:00 a následně venkovní zábavu za poslechu kapely Hwezdná pěchota od 20:00 (vstupné muži 100,- , ženy zdarma) Přihlášky na turnaj: Startovné 500,- tým (je zároveň vstupné na zábavu) Propozice a systém turnaje bude upřesněn podle počtu přihlášených týmů nejpozději 18. 6. Info:  731683943 – Heies Roman, …

Žádný komentář

Dětský den

Žádný komentář

Pálení čarodějnic

Sbor dobrovolných hasičů Chrustenice si Vás dovoluje pozvat na akci PÁLENÍ ČARODĚJNIC které se koná v pondělí 30. 4. 2018 na hřišti TJ Chrustenice. Podpálení první čarodějnice v 19:00. Ukončení akce dle počasí, nejdéle v 1:00. Hasiči rádi přijmou pomoc při přípravě dřeva. Sraz v sobotu 28. 4. v 9:00 před hasičárnou.

Žádný komentář

Benefiční koncert pro Dobrou vůli

Žádný komentář

Ukliďme svět – ukliďme Česko 2018

Naše obec se podruhé připojí k akci – Ukliďme svět-ukliďme Česko, která proběhne dne    7. dubna 2018. Sraz účastníků bude v 9. hodin před Obecním úřadem v Chrustenicích. Pracovní rukavice a pytle dostanete na místě. Společně se pokusíme uklidit oblast podél mlýnského náhonu a Kačáku, začínáme za hospodou Na Kovárně. odkaz na akci  www.uklidmecesko.cz Příloha – Ukliďme_Cesko

Žádný komentář

Comments are closed.